Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

Protetyka

Protetyka i jej rozwiązania pozwolą Pacjentowi znów cieszyć się pięknym uśmiechem. Niezależnie od tego, czy najlepszym wyborem będą mosty, korony, licówki, czy protezy.

Leczenie protetyczne bardzo szybko daje doskonałe efekty. Dzięki zastosowanym uzupełnieniom Pacjentowi uda się zachować sekret braku w uzębieniu dla siebie – uzupełnienia protetyczne są tak dobrane i wyprofilowane, że nie sposób ich odróżnić od prawdziwych zębów.

 

 

Przebarwione przednie zęby i braki w bocznym uzębieniu zaburzają funkcjonalność, ale przede wszystkim estetykę całej twarzy. Estetyka i ładny uśmiech - to duże wyzwanie dla lekarza. Sukces zależy w dużym stopniu od zrozumienia potrzeb Pacjenta i zaplanowaniu leczenia.

W tym celu wykonujemy

korony

mosty

licówki porcelanowe

wkłady koronowe

wkłady koronowo-korzeniowe

nakłady

protezy ruchome częściowe i całkowite

protezy szkieletowe (klamrowe i kosmetyczne)

Nasza interwencja jest niewidoczna i ładnie zharmonizowana z całą twarzą Pacjenta.

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

Zadzwoń do nas.

Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

poniedziałek - piątek: 9.00 - 18.00
soboty: gabinet nieczynny

Implanty Zadzwoń Wyznacz trasę

Drodzy pacjenci,

Ostatnie dni były dla nas wszystkich bardzo trudne. Codziennie słyszymy o rozprzestrzeniającej się pandemii wirusa. W zaistniałej sytuacji epidemiologicznej i skali rozwoju zarażeń, musieliśmy podjąć najtrudniejszą decyzję zawodowa w życiu.

Postanowiliśmy zamknąć nasz gabinet na okres od 16.03. do 27.03. Ze wszystkimi pacjentami skontaktujemy się w poniedziałek i poinformujemy o szczegółach. Będziemy obserwować sytuację i na bieżąco podejmować decyzje kiedy wznowimy działalność.

Podejmując tę decyzje mieliśmy na względzie przede wszystkim zdrowie wasze jako naszych pacjentów, jak również nasze i całego zespołu. Zdrowie jest najważniejsze.

Liczę, że ze wszystkimi pacjentami spotkamy się za jakiś czas.

Chciałbym przy okazji zaapelować do wszyskich:

Moi drodzy pozostańmy w domach, ograniczmy spotkania do minimum, spędźmy ten trudny czas z rodzinami w domach. Nie pozwólmy aby w Polsce powtórzyła się sytuacja z Włoch, działajmy i zachowujmy się odpowiedzialnie. Jednocześnie chciałbym poinformować, że nasze telefony gabinetowe są dla was czynne od 10-16.

Zespół Stomatologii Estetycznej Sujka