Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

Stomatologia zachowawcza

Leczenie kanałowe daje duże szanse na poprawę stanu jamy ustnej. Dzięki niemu można uratować chory ząb przed jego usunięciem. Doskonałe wyposażenie gabinetu stomatologicznego w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem pozwalają opracować najlepszy plan leczenia

W naszej Klinice Stomatologicznej bardzo szybko wykryjemy u Pacjenta wszelkie nieprawidłowości w jamie ustnej, w tym próchnicę. Endodoncja jest najczęściej ostatecznością, jednak to nieuniknione leczenie, jeśli próchnica wdała się nie tylko w zębinę, ale również w miazgę.

 

 

 

 

Od samego początku praktyki stomatologicznej szczególną uwagę zwracamy na kompleksowe leczenie i najwyższą jakość zabiegów. W związku z tym, stosujemy w swojej pracy najnowsze rozwiązania medyczne i najlepsze materiały dentystyczne.

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, między innymi::

dwa unity stomatologiczne;

bezpieczną, niskoemisyjną radiografię cyfrową (RTG):

   * Pantomograf - zdjęcia pantomograficzne;

laser biostymulacyjny;

kamery wewnątrzustne;

system komputerowego znieczulania 'The Wand';

zestawy do leczenia endodentycznego.

mikroskop

skaner wewnątrzustny

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

Zadzwoń do nas.

Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

poniedziałek - piątek: 9.00 - 18.00
soboty: gabinet nieczynny

Implanty Zadzwoń Wyznacz trasę

Drodzy pacjenci,

Ostatnie dni były dla nas wszystkich bardzo trudne. Codziennie słyszymy o rozprzestrzeniającej się pandemii wirusa. W zaistniałej sytuacji epidemiologicznej i skali rozwoju zarażeń, musieliśmy podjąć najtrudniejszą decyzję zawodowa w życiu.

Postanowiliśmy zamknąć nasz gabinet na okres od 16.03. do 27.03. Ze wszystkimi pacjentami skontaktujemy się w poniedziałek i poinformujemy o szczegółach. Będziemy obserwować sytuację i na bieżąco podejmować decyzje kiedy wznowimy działalność.

Podejmując tę decyzje mieliśmy na względzie przede wszystkim zdrowie wasze jako naszych pacjentów, jak również nasze i całego zespołu. Zdrowie jest najważniejsze.

Liczę, że ze wszystkimi pacjentami spotkamy się za jakiś czas.

Chciałbym przy okazji zaapelować do wszyskich:

Moi drodzy pozostańmy w domach, ograniczmy spotkania do minimum, spędźmy ten trudny czas z rodzinami w domach. Nie pozwólmy aby w Polsce powtórzyła się sytuacja z Włoch, działajmy i zachowujmy się odpowiedzialnie. Jednocześnie chciałbym poinformować, że nasze telefony gabinetowe są dla was czynne od 10-16.

Zespół Stomatologii Estetycznej Sujka