Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

Stomatologia estetyczna

Nadrzędnym celem zawsze był i pozostanie ładny, zdrowy uśmiech oraz zadowolenie Pacjentów, którzy odwiedzają Gabinet. Stomatologia estetyczna dostarcza całą gamę zabiegów skierowanych do wymagających Pacjentów, zainteresowanych najnowszymi technologiami dentystycznymi.

Licówki

Licówki porcelanowe to jedna z metod poprawy estetyki uśmiechu. Szybkość wykonania oraz piękny efekt przekonają wszystkich, którym uśmiech potrzebny jest na co dzień. Skorygujemy małe i niepożądane anomalie Twoich zębów, takie jak odpryśnięcia i złamania szkliwa, przebarwienia zębów.

Wybielanie zębów

Wybielanie w gabinecie stomatologicznym pozwala osiągnąć bardzo dobry efekt rozjaśnienia zębów i zachować ich piękny wygląd.

Wypełnienia kosmetyczne

Postęp w dziedzinie materiałów i procedur umożliwia nam na takie kształtowanie wypełnień, których trójwymiarowa struktura odzwierciedli budowę naturalnego zęba.

Ząb nie jest tworem jednorodnym - stanowi konstrukcję złożoną z elementów o różnych kolorach i właściwościach. Z tego powodu odtworzenie go (kiedy jest uszkodzony) z materiałów kompozytowych stanowi duże wyzwanie.

Stosując nowoczesne materiały i metody możemy odtworzyć brakującą część zęba uzyskując harmonię między czynnością i estetyką. Postęp w dziedzinie materiałów i procedur umożliwia nam na takie kształtowanie wypełnień, których trójwymiarowa struktura odzwierciedli budowę naturalnego zęba.

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

Zadzwoń do nas.

Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

poniedziałek - piątek: 9.00 - 18.00
soboty: gabinet nieczynny

Implanty Zadzwoń Wyznacz trasę

Drodzy pacjenci,

Ostatnie dni były dla nas wszystkich bardzo trudne. Codziennie słyszymy o rozprzestrzeniającej się pandemii wirusa. W zaistniałej sytuacji epidemiologicznej i skali rozwoju zarażeń, musieliśmy podjąć najtrudniejszą decyzję zawodowa w życiu.

Postanowiliśmy zamknąć nasz gabinet na okres od 16.03. do 27.03. Ze wszystkimi pacjentami skontaktujemy się w poniedziałek i poinformujemy o szczegółach. Będziemy obserwować sytuację i na bieżąco podejmować decyzje kiedy wznowimy działalność.

Podejmując tę decyzje mieliśmy na względzie przede wszystkim zdrowie wasze jako naszych pacjentów, jak również nasze i całego zespołu. Zdrowie jest najważniejsze.

Liczę, że ze wszystkimi pacjentami spotkamy się za jakiś czas.

Chciałbym przy okazji zaapelować do wszyskich:

Moi drodzy pozostańmy w domach, ograniczmy spotkania do minimum, spędźmy ten trudny czas z rodzinami w domach. Nie pozwólmy aby w Polsce powtórzyła się sytuacja z Włoch, działajmy i zachowujmy się odpowiedzialnie. Jednocześnie chciałbym poinformować, że nasze telefony gabinetowe są dla was czynne od 10-16.

Zespół Stomatologii Estetycznej Sujka