Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

Stomatologia estetyczna - Gabinet Stomatologiczny Sujka - Olsztyn

Stomatologia estetyczna

Nadrzędnym celem zawsze był i pozostanie ładny, zdrowy uśmiech oraz zadowolenie Pacjentów, którzy odwiedzają Gabinet. Stomatologia estetyczna dostarcza całą gamę zabiegów skierowanych do wymagających Pacjentów, zainteresowanych najnowszymi technologiami dentystycznymi.

Licówki

Licówki porcelanowe to jedna z metod poprawy estetyki uśmiechu. Szybkość wykonania oraz piękny efekt przekonają wszystkich, którym uśmiech potrzebny jest na co dzień. Skorygujemy małe i niepożądane anomalie Twoich zębów, takie jak odpryśnięcia i złamania szkliwa, przebarwienia zębów.

Wybielanie zębów

Wybielanie w gabinecie stomatologicznym pozwala osiągnąć bardzo dobry efekt rozjaśnienia zębów i zachować ich piękny wygląd.

Wypełnienia kosmetyczne

Postęp w dziedzinie materiałów i procedur umożliwia nam na takie kształtowanie wypełnień, których trójwymiarowa struktura odzwierciedli budowę naturalnego zęba.

Ząb nie jest tworem jednorodnym - stanowi konstrukcję złożoną z elementów o różnych kolorach i właściwościach. Z tego powodu odtworzenie go (kiedy jest uszkodzony) z materiałów kompozytowych stanowi duże wyzwanie.

Stosując nowoczesne materiały i metody możemy odtworzyć brakującą część zęba uzyskując harmonię między czynnością i estetyką. Postęp w dziedzinie materiałów i procedur umożliwia nam na takie kształtowanie wypełnień, których trójwymiarowa struktura odzwierciedli budowę naturalnego zęba.

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

  Zadzwoń do nas.

  Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

  10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

  poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
  soboty: gabinet nieczynny

  Zespół Sujka
  Implanty Zadzwoń Wyznacz trasę