Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

Leczenie dzieci

Leczenie dzieci i młodzieży jest zawsze wyzwaniem. Jednak młodzi Pacjenci mogą czuć się u nas swobodnie, podchodząc do każdego badania stomatologicznego i zabiegu z właściwą sobie ciekawością i animuszem. Nawet konieczność zmierzenia się z próchnicą nie jest niczym strasznym. Leczenie przebiega w doskonałej atmosferze, a zęby małych Pacjentów są w rękach doświadczonych stomatologów o właściwym podejściu. 

Dzieci wychodzą z Gabinetu Stomatologicznego uśmiechnięte i z nagrodą.

Specjalnością Gabinetu jest leczenie zachowawcze dzieci i młodzieży. Przy pomocy najnowszych technik stomatologicznych zadbamy razem z Tobą o zdrowy uśmiech Twojego dziecka.

Wieloletnie doświadczenie w leczeniu dzieci oraz przyjemna atmosfera i kolorystyka Gabinetu daje gwarancję zminimalizowania stresu małego Pacjenta a nowoczesne metody leczenia redukują nieprzyjemności praktycznie do zera.

Leczymy bezboleśnie dzięki:

atraumatycznym metodom leczenia próchnicy

zastosowaniu kolorowych wypełnień

zastosowaniu bezbolesnego znieczulenia typu The Wand

smakowym żelom profilaktycznym do lakierowania

Każdy Mały, Dzielny Pacjent po zabiegu otrzymuje nagrodę!

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

Zadzwoń do nas.

Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

poniedziałek - piątek: 9.00 - 18.00
soboty: gabinet nieczynny

Implanty Zadzwoń Wyznacz trasę

Drodzy pacjenci,

Ostatnie dni były dla nas wszystkich bardzo trudne. Codziennie słyszymy o rozprzestrzeniającej się pandemii wirusa. W zaistniałej sytuacji epidemiologicznej i skali rozwoju zarażeń, musieliśmy podjąć najtrudniejszą decyzję zawodowa w życiu.

Postanowiliśmy zamknąć nasz gabinet na okres od 16.03. do 27.03. Ze wszystkimi pacjentami skontaktujemy się w poniedziałek i poinformujemy o szczegółach. Będziemy obserwować sytuację i na bieżąco podejmować decyzje kiedy wznowimy działalność.

Podejmując tę decyzje mieliśmy na względzie przede wszystkim zdrowie wasze jako naszych pacjentów, jak również nasze i całego zespołu. Zdrowie jest najważniejsze.

Liczę, że ze wszystkimi pacjentami spotkamy się za jakiś czas.

Chciałbym przy okazji zaapelować do wszyskich:

Moi drodzy pozostańmy w domach, ograniczmy spotkania do minimum, spędźmy ten trudny czas z rodzinami w domach. Nie pozwólmy aby w Polsce powtórzyła się sytuacja z Włoch, działajmy i zachowujmy się odpowiedzialnie. Jednocześnie chciałbym poinformować, że nasze telefony gabinetowe są dla was czynne od 10-16.

Zespół Stomatologii Estetycznej Sujka