Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

Ortodoncja - Gabinet Stomatologiczny Sujka - Olsztyn

Ortodoncja

Nowoczesne leczenie ortodontyczne daje możliwości, dzięki którym Twój uśmiech będzie piękny i przede wszystkim zdrowy. Dzisiejsze leczenie ortodontyczne może być dyskretne, szybkie i efektowne, ale najważniejszym jego zadaniem oprócz estetyki jest poprawa funkcji narządu żucia. Dzięki prawidłowej pozycji zębów są one bardziej odporne m.in. na złamania, dzięki czemu uśmiech jest piękny i do późnej starości możemy cieszyć się własnymi zębami. Dzisiejsza ortodoncja potrafi być dyskretna i szalenie skuteczna.

 

 

System ClearCorrect

Przed przystąpieniem do leczenia ortodontycznego wykonywany jest szereg specjalistycznych badań w celu określenia potrzeb i możliwości – dokładna diagnostyka pozwoli przewidzieć ruchy zębów i dać nam pewność, że efekty leczenia będą stabilne w czasie.

Diagnostyka w ClearCorrect

to kilka elementów:

badanie rtg wykonane w naszej klinice,

badania mięśni i stawów,

skanowanie cyfrowe szczęki i żuchwy,

analiza zewnątrz- i wewnątrzustna,

analiza zdjęć portretowych.

o zapoznaniu się z wynikami badań wykonujemy analizę komputerową przebiegu leczenia ortodontycznego i następnie konsultujemy z pacjentem przebieg leczenia. Po akceptacji za parę dni pacjent otrzymuje zestaw ustalonych nakładek do leczenia. W zależności od złożoności wady jest to 24 lub więcej nakładek na szczękę i żuchwę.

Szczegółowe przygotowanie i omówienie postępowania jest juz przeprowadzone z pacjentem indywidualnie. Wizyty kontrolne odbywają się co miesiąc lub dwa. Sprawdzamy postęp w leczeniu i w razie konieczności dokonywane są odpowiednie modyfikacje.

Co wyróżnia ortodoncję ClearCorrect?

Jest to system ortodontyczny bardzo przewidywalny. W związku z tym, że pacjent otrzymuje wizualizację przebiegu leczenia jest w stanie wyobrazić sobie jak będzie wyglądał.

To minimalnie inwazyjna i przewidywalna ortodoncja. Wady bardziej złożone wymagają jednak leczenia aparatami stałymi.

Leczenie ortodontyczne u dorosłych często wiąże się z odbudową zniszczonych w wyniku wady zębów, poprawienia estetycznego lub implantacji.

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

  Zadzwoń do nas.

  Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

  10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

  poniedziałek - piątek: 9.00 - 16.30
  soboty: gabinet nieczynny

  Implanty Zadzwoń Wyznacz trasę