Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

O nas

Zapraszamy do wizyty w prywatnej klinice stomatologii estetycznej dr Elżbiety i Karola Sujka. Już w 1990 roku dr Sujka zbudowała Praktykę o wysokiej renomie, którą docenia wielu pacjentów. W 2006 r. po skończeniu studiów zaczął pracę Karol Sujka i od 2009 współtworzymy obecną klinikę, pracujemy razem i uzupełniamy się w wielu kwestiach. Stomatologia jest dla całego zespołu lekarzy, higienistek i recepcji ogromną pasją.
Nieustannie śledzimy nowości i dbamy o ciągłe doskonalenie naszych umiejętności w dziedzinach nowoczesnej stomatologii.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, stosujemy najwyższe standardy w implantologii i stomatologii, wykorzystujemy nowe techniki zabiegowe. Tomografia i specjalne programy komputerowe stworzone dla stomatologii dają nam możliwość dokładnego zaprojektowaniu zabiegu. I my i wiele nowoczesnych gabinetów na całym świecie pracuje obecnie na drukarkach 3D i specjalistycznych szablonach chirurgicznych.
Stosujemy tzw. chirurgię jednego dnia. Oznacza to, że w ciągu kilku godzin dokonujemy całej operacji: usuwamy ząb, np. jedynkę, wszczepiamy pacjentowi implant, a następnie realizujemy wszystkie procedury protetyczne i pacjent może wyjść z nowym zębem, tyle że tymczasowym. Dzięki znieczuleniom zabiegi są bezbolesne. Pacjent wchodzi do nas uśmiechnięty i taki też wychodzi. Zero stresu i bólu, za to profesjonalizm, komfort, klasa i szybkość działań. To główne powody, dla których pacjenci polecają naszą klinikę.

 

Zobacz jak wygląda nasz gabinet stomatologiczny od środka

Klinij tutaj

 

Mapa dojazdu do gabinetu stomatologicznego Sujka

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

  Zadzwoń do nas.

  Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

  10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

  poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
  soboty: gabinet nieczynny

  Zespół Sujka
  Pokaż na mapie Google
  Implanty Implanty telefon Zadzwoń Pokaż drogę Wyznacz trasę