Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

O nas

Zapraszamy do wizyty w prywatnej klinice stomatologii estetycznej dr Elżbiety i Karola Sujka. Już w 1990 roku dr Sujka zbudowała Praktykę o wysokiej renomie , którą docenia wielu pacjentów. W 2006 r po skończeniu studiów zaczął pracę Karol Sujka i od 2009 współtworzymy obecną klinikę, pracujemy razem i uzupełniamy się w wielu kwestiach. Stomatologia jest dla całego zespołu lekarzy, higienistek i recepcji ogromną pasją.
Nieustannie śledzimy nowości i dbamy o ciągłe doskonalenie naszych umiejętności w dziedzinach nowoczesnej stomatologii.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, stosujemy najwyższe standardy w implantologii i stomatologii, wykorzystujemy nowe techniki zabiegowe. Tomografia i specjalne programy komputerowe stworzone dla stomatologii dają nam możliwość dokładnego zaprojektowaniu zabiegu. I my i wiele nowoczesnych gabinetów na całym świecie pracuje obecnie na drukarkach 3D i specjalistycznych szablonach chirurgicznych.
Stosujemy tzw. chirurgię jednego dnia. Oznacza to, że w ciągu kilku godzin dokonujemy całej operacji: usuwamy ząb, np. jedynkę, wszczepiamy pacjentowi implant, a następnie realizujemy wszystkie procedury protetyczne i pacjent może wyjść z nowym zębem, tyle że tymczasowym. Dzięki znieczuleniom zabiegi są bezbolesne. Pacjent wchodzi do nas uśmiechnięty i taki też wychodzi. Zero stresu i bólu, za to profesjonalizm, komfort, klasa i szybkość działań. To główne powody dla których pacjenci polecają naszą klinikę.

 

Zobacz jak wygląda nasz gabinet stomatologiczny od środka

Klinij tutaj

 

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

Zadzwoń do nas.

Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

poniedziałek - piątek: 9.00 - 18.00
soboty: gabinet nieczynny

Implanty Zadzwoń Wyznacz trasę

Drodzy pacjenci,

Ostatnie dni były dla nas wszystkich bardzo trudne. Codziennie słyszymy o rozprzestrzeniającej się pandemii wirusa. W zaistniałej sytuacji epidemiologicznej i skali rozwoju zarażeń, musieliśmy podjąć najtrudniejszą decyzję zawodowa w życiu.

Postanowiliśmy zamknąć nasz gabinet na okres od 16.03. do 27.03. Ze wszystkimi pacjentami skontaktujemy się w poniedziałek i poinformujemy o szczegółach. Będziemy obserwować sytuację i na bieżąco podejmować decyzje kiedy wznowimy działalność.

Podejmując tę decyzje mieliśmy na względzie przede wszystkim zdrowie wasze jako naszych pacjentów, jak również nasze i całego zespołu. Zdrowie jest najważniejsze.

Liczę, że ze wszystkimi pacjentami spotkamy się za jakiś czas.

Chciałbym przy okazji zaapelować do wszyskich:

Moi drodzy pozostańmy w domach, ograniczmy spotkania do minimum, spędźmy ten trudny czas z rodzinami w domach. Nie pozwólmy aby w Polsce powtórzyła się sytuacja z Włoch, działajmy i zachowujmy się odpowiedzialnie. Jednocześnie chciałbym poinformować, że nasze telefony gabinetowe są dla was czynne od 10-16.

Zespół Stomatologii Estetycznej Sujka