O nas - Gabinet Stomatologiczny Sujka - Olsztyn

Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

O nas

Zapraszamy do wizyty w prywatnej klinice stomatologii estetycznej dr Elżbiety i Karola Sujka. Już w 1990 roku dr Sujka zbudowała Praktykę o wysokiej renomie, którą docenia wielu pacjentów. W 2006 r. po skończeniu studiów zaczął pracę Karol Sujka i od 2009 współtworzymy obecną klinikę, pracujemy razem i uzupełniamy się w wielu kwestiach. Stomatologia jest dla całego zespołu lekarzy, higienistek i recepcji ogromną pasją.
Nieustannie śledzimy nowości i dbamy o ciągłe doskonalenie naszych umiejętności w dziedzinach nowoczesnej stomatologii.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, stosujemy najwyższe standardy w implantologii i stomatologii, wykorzystujemy nowe techniki zabiegowe. Tomografia i specjalne programy komputerowe stworzone dla stomatologii dają nam możliwość dokładnego zaprojektowaniu zabiegu. I my i wiele nowoczesnych gabinetów na całym świecie pracuje obecnie na drukarkach 3D i specjalistycznych szablonach chirurgicznych.
Stosujemy tzw. chirurgię jednego dnia. Oznacza to, że w ciągu kilku godzin dokonujemy całej operacji: usuwamy ząb, np. jedynkę, wszczepiamy pacjentowi implant, a następnie realizujemy wszystkie procedury protetyczne i pacjent może wyjść z nowym zębem, tyle że tymczasowym. Dzięki znieczuleniom zabiegi są bezbolesne. Pacjent wchodzi do nas uśmiechnięty i taki też wychodzi. Zero stresu i bólu, za to profesjonalizm, komfort, klasa i szybkość działań. To główne powody, dla których pacjenci polecają naszą klinikę.

 

Zobacz jak wygląda nasz gabinet stomatologiczny od środka

Klinij tutaj

 

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

  Zadzwoń do nas.

  Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

  10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

  poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
  soboty: gabinet nieczynny

  Zespół Sujka
  Implanty Zadzwoń Wyznacz trasę