Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

Komputerowe znieczulenie

Komputerowe znieczulenie skutecznie eliminuje ból podczas zabiegu w Gabinecie stomatologicznym. Siedzenie na fotelu dentystycznym jeszcze nigdy nie było tak komfortowe. Pacjenci w naszej Klinice Stomatologicznej czują się bezpiecznie, a sama aplikacja znieczulenia jest nieodczuwalna. 

Teraz masz mnóstwo podstaw, by przyjść na zabieg i zamiast stresu czuć relaks i spokój wewnętrzny. To sprzyja i Tobie i Lekarzowi Dentyście, który czuwa nad całym procesem leczenia.

Gabinet nasz przystąpił właśnie do elitarnej grupy placówek, w których Pacjent może być znieczulony komputerowo - przy pomocy najnowszego systemu 'The Wand':

Oto powody, dla których najbardziej wymagający pacjenci docenili znieczulenie za pomocą The Wand

bezbolesne dozowanie środka znieczulającego

bezpieczeństwo wynikające z komputerowej kontroli procesu znieczulania

komfort psychiczny i brak stresu podczas zabiegu oraz po jego zakończeniu

po znieczuleniu The Wand Twoja twarz nie drętwieje, zachowa naturalny wygląd

Czym różni się znieczulenie 'The Wand' od znieczulenia przy pomocy strzykawki?

Tradycyjna metoda znieczulenia przy pomocy strzykawki kojarzy się Pacjentom głównie z bólem podczas wstrzykiwania środka oraz odrętwieniem twarzy, które utrzymuje się jeszcze długo po wykonaniu zabiegu. Dzięki komputerowej kontroli dozowania środka znieczulającego Pacjent nie odczuwa bólu, nie doświadcza uczucia odrętwienia twarzy. Po wizycie może spokojnie zaplanować ważne spotkanie, wykład lub wizytę u przyjaciół.

Każdy nowoczesny gabinet stomatologiczny stosuje znieczulenia swoich Pacjentów. Oczywiście możesz nadal być znieczulany metodą, którą Twój dentysta stosował do tej pory. Ale możesz doświadczyć czegoś nowego, zupełnie innego, co da Ci całkowicie nowe spojrzenie na wizytę u dentysty.

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

Zadzwoń do nas.

Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

poniedziałek - piątek: 9.00 - 18.00
soboty: gabinet nieczynny

Implanty Zadzwoń Wyznacz trasę

Drodzy pacjenci,

Ostatnie dni były dla nas wszystkich bardzo trudne. Codziennie słyszymy o rozprzestrzeniającej się pandemii wirusa. W zaistniałej sytuacji epidemiologicznej i skali rozwoju zarażeń, musieliśmy podjąć najtrudniejszą decyzję zawodowa w życiu.

Postanowiliśmy zamknąć nasz gabinet na okres od 16.03. do 27.03. Ze wszystkimi pacjentami skontaktujemy się w poniedziałek i poinformujemy o szczegółach. Będziemy obserwować sytuację i na bieżąco podejmować decyzje kiedy wznowimy działalność.

Podejmując tę decyzje mieliśmy na względzie przede wszystkim zdrowie wasze jako naszych pacjentów, jak również nasze i całego zespołu. Zdrowie jest najważniejsze.

Liczę, że ze wszystkimi pacjentami spotkamy się za jakiś czas.

Chciałbym przy okazji zaapelować do wszyskich:

Moi drodzy pozostańmy w domach, ograniczmy spotkania do minimum, spędźmy ten trudny czas z rodzinami w domach. Nie pozwólmy aby w Polsce powtórzyła się sytuacja z Włoch, działajmy i zachowujmy się odpowiedzialnie. Jednocześnie chciałbym poinformować, że nasze telefony gabinetowe są dla was czynne od 10-16.

Zespół Stomatologii Estetycznej Sujka