Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

Laserowe wykrywanie próchnicy

Laserowe wykrywanie próchnicy pozwala odpowiednio wcześnie wykryć tą najczęstszą przyczynę powstawania ubytków, a w konsekwencji  braków w uzębieniu. Jest groźna, gdy może się swobodnie rozwijać, jednak jeśli wykryje się ją odpowiednio wcześnie, Pacjent będzie mógł cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem. 

Nierzadko próchnica zębów pojawia się w miejscach trudno dostępnych, niewidocznych dla oka. Nowoczesne urządzenia doskonale radzą sobie w takich przypadkach, wykrywając wszelkie ogniska choroby, nawet te we wczesnym stadium.

DIAGNOdent to najnowsze urządzenie, dzięki któremu jakość i precyzja usług w naszym gabinecie pozostaje na najwyższym poziomie.

KaVo DIAGNOdent pen 2190 to nowoczesne urządzenie, które pozwala w szybki i nieinwazyjny sposób odnaleźć wszystkie ogniska próchnicy.

Wczesna i dokładna diagnoza umożliwia nam podjęcie najbardziej skutecznego leczenia z wykorzystaniem minimalnie inwazyjnych technik.

Wiemy jak niezwykle trudno jest zdiagnozować wizualnie próchnicę na powierzchni stycznej oraz gdy zmiany są ukryte, pod nienaruszoną powierzchnia szkliwa. Teraz dzięki KaVo DIAGNOdent pen 2190 możemy wykryć próchnicę w jej wczesnym stadium rozwoju, na powierzchniach zębów stycznych, zgryzowych oraz gładkich. 90% skuteczność naszego urządzenia w wykrywaniu próchnicy, pozwala na wykrywanie zmian nawet na poziomie demineralizacji szkliwa oraz próchnicy, która nie została zdiagnozowana na zdjęciu RTG. DIAGNOdent pen 2190 działa na zasadzie wykrywania fluorescencji zmienionych próchnicowo tkanek zęba, już przy nie wielkiej demineralizacji. Nie ma potrzeby oceniania zdjęć RTG, ani naruszania powierzchni szkliwa zgłębnikiem. Dzięki DIAGNOdent możemy zaoferować szybką i bezbolesną diagnostykę próchnicy aby zastosować najodpowiedniejszy program leczenia.

Mapa dojazdu do gabinetu stomatologicznego Sujka

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

  Zadzwoń do nas.

  Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

  10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

  poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
  soboty: gabinet nieczynny

  Zespół Sujka
  Pokaż na mapie Google
  Implanty Implanty telefon Zadzwoń Pokaż drogę Wyznacz trasę