Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

Laserowe wykrywanie próchnicy

Laserowe wykrywanie próchnicy pozwala odpowiednio wcześnie wykryć tą najczęstszą przyczynę powstawania ubytków, a w konsekwencji  braków w uzębieniu. Jest groźna, gdy może się swobodnie rozwijać, jednak jeśli wykryje się ją odpowiednio wcześnie, Pacjent będzie mógł cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem. 

Nierzadko próchnica zębów pojawia się w miejscach trudno dostępnych, niewidocznych dla oka. Nowoczesne urządzenia doskonale radzą sobie w takich przypadkach, wykrywając wszelkie ogniska choroby, nawet te we wczesnym stadium.

DIAGNOdent to najnowsze urządzenie, dzięki któremu jakość i precyzja usług w naszym gabinecie pozostaje na najwyższym poziomie.

KaVo DIAGNOdent pen 2190 to nowoczesne urządzenie, które pozwala w szybki i nieinwazyjny sposób odnaleźć wszystkie ogniska próchnicy.

Wczesna i dokładna diagnoza umożliwia nam podjęcie najbardziej skutecznego leczenia z wykorzystaniem minimalnie inwazyjnych technik.

Wiemy jak niezwykle trudno jest zdiagnozować wizualnie próchnicę na powierzchni stycznej oraz gdy zmiany są ukryte, pod nienaruszoną powierzchnia szkliwa. Teraz dzięki KaVo DIAGNOdent pen 2190 możemy wykryć próchnicę w jej wczesnym stadium rozwoju, na powierzchniach zębów stycznych, zgryzowych oraz gładkich. 90% skuteczność naszego urządzenia w wykrywaniu próchnicy, pozwala na wykrywanie zmian nawet na poziomie demineralizacji szkliwa oraz próchnicy, która nie została zdiagnozowana na zdjęciu RTG. DIAGNOdent pen 2190 działa na zasadzie wykrywania fluorescencji zmienionych próchnicowo tkanek zęba, już przy nie wielkiej demineralizacji. Nie ma potrzeby oceniania zdjęć RTG, ani naruszania powierzchni szkliwa zgłębnikiem. Dzięki DIAGNOdent możemy zaoferować szybką i bezbolesną diagnostykę próchnicy aby zastosować najodpowiedniejszy program leczenia.

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

Zadzwoń do nas.

Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

poniedziałek - piątek: 9.00 - 18.00
soboty: gabinet nieczynny

Implanty Zadzwoń Wyznacz trasę

Drodzy pacjenci,

Ostatnie dni były dla nas wszystkich bardzo trudne. Codziennie słyszymy o rozprzestrzeniającej się pandemii wirusa. W zaistniałej sytuacji epidemiologicznej i skali rozwoju zarażeń, musieliśmy podjąć najtrudniejszą decyzję zawodowa w życiu.

Postanowiliśmy zamknąć nasz gabinet na okres od 16.03. do 27.03. Ze wszystkimi pacjentami skontaktujemy się w poniedziałek i poinformujemy o szczegółach. Będziemy obserwować sytuację i na bieżąco podejmować decyzje kiedy wznowimy działalność.

Podejmując tę decyzje mieliśmy na względzie przede wszystkim zdrowie wasze jako naszych pacjentów, jak również nasze i całego zespołu. Zdrowie jest najważniejsze.

Liczę, że ze wszystkimi pacjentami spotkamy się za jakiś czas.

Chciałbym przy okazji zaapelować do wszyskich:

Moi drodzy pozostańmy w domach, ograniczmy spotkania do minimum, spędźmy ten trudny czas z rodzinami w domach. Nie pozwólmy aby w Polsce powtórzyła się sytuacja z Włoch, działajmy i zachowujmy się odpowiedzialnie. Jednocześnie chciałbym poinformować, że nasze telefony gabinetowe są dla was czynne od 10-16.

Zespół Stomatologii Estetycznej Sujka