Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

Biżuteria na zęby - Gabinet Stomatologiczny Sujka - Olsztyn

Biżuteria na zęby

Śnieżnobiały uśmiech jest dzisiaj standardem. By się wyróżnić, potrzebny jest blask, a ten zapewni biżuteria nazębna. Małe, lśniące drobinki na zębach przykuwają uwagę, dodają pewności siebie, a także bardzo dobrze się prezentują. 

Błyskotki na zęby są dostępne w naszym Gabinecie Stomatologicznym w szerokim wachlarzu rodzajów i kształtów. Osoba zainteresowana ozdabianiem uzębienia za pomocą dedykowanej biżuterii, wyrazi również w ten sposób swoją osobowość i temperament.

Zaskocz wszystkich niezwykłym blaskiem rubinu, cyrkonii lub szmaragdu! Mini-biżuteria nazębna to niewielkie dzieła sztuki jubilerskiej, które przyklejane są do zęba od strony policzka specjalistycznymi materiałami dentystycznymi. Mocowanie jest całkowicie bezpieczne dla zęba i umożliwia długotrwałe używanie a gdy zajdzie potrzeba … po usunięciu nie pozostaje żaden ślad.

Biżuteria nazębna podbiła serca wielkich gwiazd estrady i Hollywood – pierwszy był Mick z Simply Red, który nosi wtopiony w przednim górnym zębie rubin. Kolejne gwiazdy to: Madonna, Christina Augilera i Victoria Beckham. Wszystkie noszą na swoich zębach przyklejone brylanty, zaś Mick Jagger z The Rolling Stones: diament.

 


Rodzaje biżuterii:

cyrkonia

szmaragd

szafir

rubin

diament

turmalin

aqua marine

 

koniczynka

gwiazdka

gwiazdka z diamentem

gwiazdka z rubinem

serduszko z diamentem

delfin

delfin z szafirem

 

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

  Zadzwoń do nas.

  Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

  10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

  poniedziałek - piątek: 9.00 - 16.30
  soboty: gabinet nieczynny

  Implanty Zadzwoń Wyznacz trasę