Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

Biżuteria na zęby

Śnieżnobiały uśmiech jest dzisiaj standardem. By się wyróżnić, potrzebny jest blask, a ten zapewni biżuteria nazębna. Małe, lśniące drobinki na zębach przykuwają uwagę, dodają pewności siebie, a także bardzo dobrze się prezentują. 

Błyskotki na zęby są dostępne w naszym Gabinecie Stomatologicznym w szerokim wachlarzu rodzajów i kształtów. Osoba zainteresowana ozdabianiem uzębienia za pomocą dedykowanej biżuterii, wyrazi również w ten sposób swoją osobowość i temperament.

Zaskocz wszystkich niezwykłym blaskiem rubinu, cyrkonii lub szmaragdu! Mini-biżuteria nazębna to niewielkie dzieła sztuki jubilerskiej, które przyklejane są do zęba od strony policzka specjalistycznymi materiałami dentystycznymi. Mocowanie jest całkowicie bezpieczne dla zęba i umożliwia długotrwałe używanie a gdy zajdzie potrzeba … po usunięciu nie pozostaje żaden ślad.

Biżuteria nazębna podbiła serca wielkich gwiazd estrady i Hollywood – pierwszy był Mick z Simply Red, który nosi wtopiony w przednim górnym zębie rubin. Kolejne gwiazdy to: Madonna, Christina Augilera i Victoria Beckham. Wszystkie noszą na swoich zębach przyklejone brylanty, zaś Mick Jagger z The Rolling Stones: diament.

 


Rodzaje biżuterii:

cyrkonia

szmaragd

szafir

rubin

diament

turmalin

aqua marine

 

koniczynka

gwiazdka

gwiazdka z diamentem

gwiazdka z rubinem

serduszko z diamentem

delfin

delfin z szafirem

 

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

Zadzwoń do nas.

Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

poniedziałek - piątek: 9.00 - 18.00
soboty: gabinet nieczynny

Implanty Zadzwoń Wyznacz trasę

Drodzy pacjenci,

Ostatnie dni były dla nas wszystkich bardzo trudne. Codziennie słyszymy o rozprzestrzeniającej się pandemii wirusa. W zaistniałej sytuacji epidemiologicznej i skali rozwoju zarażeń, musieliśmy podjąć najtrudniejszą decyzję zawodowa w życiu.

Postanowiliśmy zamknąć nasz gabinet na okres od 16.03. do 27.03. Ze wszystkimi pacjentami skontaktujemy się w poniedziałek i poinformujemy o szczegółach. Będziemy obserwować sytuację i na bieżąco podejmować decyzje kiedy wznowimy działalność.

Podejmując tę decyzje mieliśmy na względzie przede wszystkim zdrowie wasze jako naszych pacjentów, jak również nasze i całego zespołu. Zdrowie jest najważniejsze.

Liczę, że ze wszystkimi pacjentami spotkamy się za jakiś czas.

Chciałbym przy okazji zaapelować do wszyskich:

Moi drodzy pozostańmy w domach, ograniczmy spotkania do minimum, spędźmy ten trudny czas z rodzinami w domach. Nie pozwólmy aby w Polsce powtórzyła się sytuacja z Włoch, działajmy i zachowujmy się odpowiedzialnie. Jednocześnie chciałbym poinformować, że nasze telefony gabinetowe są dla was czynne od 10-16.

Zespół Stomatologii Estetycznej Sujka