Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

Gabinet stomatologiczny

Zapraszamy do wizyty w prywatnej klinice stomatologicznej dr Elżbieta Sujka o bogatej tradycji i wysokiej renomie, którą docenia wielu Pacjentów od 1990 roku. Stomatologia jest dla całego zespołu lekarzy i asystentek ogromną pasją. Nieustannie śledzimy nowości i dbamy o ciągłe doskonalenie umiejętności w dziedzinie nowoczesnych technik stomatologicznych.

Od kwietnia 2007 proponujemy Pacjentom nowoczesną, opartą o doświadczenia amerykańskich specjalistów, technikę wybielania zębów metodą BEYOND.

Jest to unikatowa technika pozwalająca na uzyskanie błyskawicznego i trwałego efektu białych i zdrowych zębów. Cały zabieg kosmetyki uśmiechu trwa ok. godziny i gwarantujemy uzyskanie efektu „hollywodzkiego uśmiechu”!

gabinet-stomatologiczny-sujka-elzbieta-i-karol-sujka

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą krótką prezentacją Gabinetu. Będzie mi miło powitać Państwa w gabinecie w Olsztynie przy ul. Targ Rybny 14. Pracujemy z wykorzystaniem najlepszych, sprawdzonych klinicznie technologii implantacji.

 

zespol2

Image 1 of 18

Wirtualny spacer po naszej klinice przybliży Państwu komfortowe wnętrza gabinetów. Wszystko zostało przygotowane tak, żebyście czuli się komfortowo.

Mapa dojazdu do gabinetu stomatologicznego Sujka

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

  Zadzwoń do nas.

  Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

  10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

  poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
  soboty: gabinet nieczynny

  Zespół Sujka
  Pokaż na mapie Google
  Implanty Implanty telefon Zadzwoń Pokaż drogę Wyznacz trasę