Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

Gabinet stomatologiczny

Zapraszamy do wizyty w prywatnej klinice stomatologicznej dr Elżbieta Sujka o bogatej tradycji i wysokiej renomie, którą docenia wielu Pacjentów od 1990 roku. Stomatologia jest dla całego zespołu lekarzy i asystentek ogromną pasją. Nieustannie śledzimy nowości i dbamy o ciągłe doskonalenie umiejętności w dziedzinie nowoczesnych technik stomatologicznych.

Od kwietnia 2007 proponujemy Pacjentom nowoczesną, opartą o doświadczenia amerykańskich specjalistów, technikę wybielania zębów metodą BEYOND.

Jest to unikatowa technika pozwalająca na uzyskanie błyskawicznego i trwałego efektu białych i zdrowych zębów. Cały zabieg kosmetyki uśmiechu trwa ok. godziny i gwarantujemy uzyskanie efektu “hollywodzkiego uśmiechu”!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą krótką prezentacją Gabinetu. Będzie mi miło powitać Państwa w gabinecie w Olsztynie przy ul. Targ Rybny 14. Pracujemy z wykorzystaniem najlepszych, sprawdzonych klinicznie technologii implantacji.

 

Sujka-00187

Image 1 of 18

Wirtualny spacer po naszej klinice przybliży Państwu komfortowe wnętrza gabinetów. Wszystko zostało przygotowane tak, żebyście czuli się komfortowo.

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

Zadzwoń do nas.

Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

poniedziałek - piątek: 9.00 - 18.00
soboty: gabinet nieczynny

Implanty Zadzwoń Wyznacz trasę