Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

Wybielanie zębów PrevDent

Wybielanie zębów to coraz popularniejszy zabieg stomatologiczny, który pozwala na uzyskanie białego i promiennego uśmiechu. Jest to szczególnie ważne, ponieważ uśmiech jest jednym z pierwszych elementów, które zauważamy u innych ludzi. Zdarza się, że zęby nie są idealnie białe i lśniące, co może wpłynąć na naszą samoocenę i poczucie pewności siebie. W takim przypadku wybielenie zębów może być dobrym rozwiązaniem.

Wybielanie zębów jest zabiegiem kosmetycznym, który polega na usunięciu osadów i przebarwień ze szkliwa zębowego. Dzięki temu zęby stają się jaśniejsze i bardziej estetyczne. Istnieją różne metody wybielania zębów, a wybór odpowiedniej zależy od indywidualnych potrzeb i stanu uzębienia pacjenta.

W klinice Sujka oferujemy wybielanie zębów z użyciem najnowszej metody PrevDent, która pozwala na uzyskanie trwałych i naturalnych efektów. Metoda PrevDent bezpieczna i skuteczna, co potwierdzają pozytywne opinie naszych pacjentów.

Wybielanie PrevDent w klinice Sujka to zabieg wykonywany przez doświadczonych specjalistów, którzy w pełni poświęcają czas pacjentowi i pomogą mu uzyskać wymarzony efekt. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto skorzysta z naszych usług, będzie zadowolony z efektów.

Jeśli szukasz sprawdzonej i skutecznej metody wybielania zębów, zapraszamy do kliniki Sujka. Nasz zespół specjalistów zrobi wszystko, aby pomóc Ci uzyskać piękny i biały uśmiech. Z nami wybielanie jest bezpieczne, a efekty utrzymują się przez długi czas.

Nie wahaj się, skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że wybielanie zębów to prosty i skuteczny sposób na poprawienie swojego uśmiechu. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę w naszej klinice. Wybierz klinikę Sujka, wybierz wybielanie zębów Olsztyn!

Więcej informacji na temat metody PrevDent znajdziecie Państwo w tekście poniżej.

 

Nowy innowacyjny system wybielania dostępny w naszym gabinecie!

System PrevDent

Odwrażliwianie zębów wraz z ich wybielaniem. Kombinacja ta nie musi być już tylko w sferze marzeń. Z systemem PrevDent zęby stają się piękniejsze, bielsze i zdrowsze! PrevDent CrWR to nowoczesny system do wybielania zębów i naprawy szkliwa, do zastosowania w gabinecie stomatologicznym. Szczególnie rekomendowany dla osób, u których występuje nadwrażliwość zębów lub inne metody wybielania zębów okazywały się nieskuteczne lub bolesne. PrevDent CrWR jest bezpiecznym systemem wybielającym, zgodnym z wymogami UE, do zastosowania w gabinecie stomatologicznym. Do produkcji żelu wybielającego firma PrevDent używa zaawansowanych technologicznie składników tak, aby skutecznie pozbyć się przebarwień na zębach spowodowanych m. in.: paleniem tytoniu, piciem herbaty, kawy lub czerwonego wina. Prevdent CrWR jest unikalnym systemem zawierającym jedyne w swoim rodzaju połączenie 6% nadtlenku wodoru oraz nano-hydroksyapatyu (nHAp), który remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość. Po zabiegu zęby stają się nie tylko jaśniejsze, ale także zdrowsze. A pacjent podczas procesu wybielania i w czasie po nim, ma znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość. System PrevDent CrWR przywraca zębom ich naturalną biel!

Dlaczego nHAp?

Aż 68% zębiny i 97% szkliwa zębów stanowi minerał o nazwie Hydroksyapatyt. Zawarty w produktach PrevDent nano-Hydroksyapatyt jest mniejszą wersją tego minerału i posiada zdolność łączenia się z Hydroksyapatytem obecnym w zębach. Przenikając głęboko do kanalików zębiny nHAp eliminuje nadwrażliwość, przy jednoczesnej remineralizacji i odbudowie uszkodzonego szkliwa.

Co po zabiegu?

Przez co najmniej 24 godziny po wybielaniu zaleca się unikanie jedzenia i picia zawierającego jakiekolwiek barwinki (cola, kawa, herbata, czerwone mięso, pomidory, sos sojowy itp.). Dotyczy to również owoców, z wyjątkiem bananów. Należy utrzymywać przez ten czas tzw. „białą dietę”, czyli spożywać produkty, takie jak mleko, woda, białe pieczywo, ryby, ryż, serek wiejski. Należy trzymać się zasady: nie powinienem jeść niczego, co mogłoby ubrudzić białą koszulę. Jeśli chcesz sprawdzić, jak mogą wyglądać Twoje zęby po wybielaniu, sprawdź zdjęcia „przed” i „po” na stronie www.zdrowabiel.pl.

Na procedurę PrevDent CrWR składają się trzy etapy:

Usunięcie plam – Cleaning

Etap ten poprzez użycie „Stain Removal” usuwa głęboko osadzone w zębach plamy. PrevDent „Stain removal" to zaawansowana kombinacja środków powierzchniowo czynnych, detergentów, rozpuszczalników i aktywnego tlenu, który wnika głęboko w zęby, aby rozbić i usunąć plamy.

Wybielanie – (re)Whithening

W wyniku zmieszania dwóch składników otrzymujemy pianę aktywnego tlenu z nano-hydroksyapatytem, który dzięki temu jest w stanie wejść w strukturę szkliwa. Następuje wybielenie zębów oraz ich ponowne zmineralizowanie. Efekt: bielszy, jaśniejszy i zdrowszy uśmiech!

Naprawa szkliwa – Repair

Zastosowanie PrevDent Serum dostarcza szkliwu skoncentrowanej ilości nano-hydroksyapatytu. Preparat remineralizuje i naprawia powierzchnie zęba, pozostawiając pacjenta ze zdrowym, białym uśmiechem i bez nadwrażliwości.

Mapa dojazdu do gabinetu stomatologicznego Sujka

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

  Zadzwoń do nas.

  Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

  10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

  poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
  soboty: gabinet nieczynny

  Zespół Sujka
  Pokaż na mapie Google
  Implanty Implanty telefon Zadzwoń Pokaż drogę Wyznacz trasę