Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

Dobry dentysta — jak go rozpoznać

Na miano „dobry dentysta” składa się wiele czynników – nie tylko doświadczenie zawodowe, ale także kwestie zdawałoby się tak oczywiste, jak podejście do pacjenta i wystrój gabinetu. Dzisiaj postaramy się podpowiedzieć, jak rozpoznać owego enigmatycznego „dobrego stomatologa”, który właściwie zadba o stan naszego uzębienia.

Dobry dentysta nie śpieszy się

Nie od dziś wiadomo, że pośpiech jest złym doradcą. Stomatolog, który swoich pacjentów stara się przyjąć w jak najkrótszym czasie, nie zasługuje na nasze zaufanie. Bezpieczniej będzie zrezygnować z jego usług.

Dobry dentysta tłumaczy

Z poprzednim podpunktem związana jest także inna kwestia. Mianowicie to, że dobry stomatolog wszystkie przeprowadzane przez siebie procedury tłumaczy pacjentom w spokojny i zrozumiały sposób. Jeśli twój dentysta nie znajduje czasu, by wyjaśnić wszystkie twoje wątpliwości, lepiej szybko poszukać innego.

dobry-dentysta-olsztyn-karol-sujka

Dobry dentysta ciągle się uczy i korzysta z nowoczesnych materiałów

Stomatologia, tak jak każda dziedzina nauki, ciągle się zmienia. Warto więc zwrócić uwagę czy dentysta, z którego usług mamy zamiar skorzystać, uczestniczy w sympozjach i szkoleniach. A mówiąc inaczej – czy jest na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. A co ważniejsze – czy stara się wprowadzać najnowsze materiały, nowoczesne sprzęty i ostatnie zdobycze nauki do swojej praktyki stomatologicznej.

Dobry dentysta dba o wygląd swojego gabinetu

Wydawać by się mogło, że wystrój jest kwestią drugorzędną, ale to nie do końca prawda. Przyjazny i przytulny gabinet to miejsce, w którym nawet osoby bojące się wizyty u stomatologa, będą mogły odetchnąć i uspokoić skołatane nerwy.

Mamy nadzieję, że choć trochę pomogliśmy. Tradycyjnie zapraszamy na wizytę w naszym gabinecie – Specjalistyczna Praktyka Lekarska Elżbieta Sujka – Klinika Stomatologii Estetycznej Olsztyn.

Mapa dojazdu do gabinetu stomatologicznego Sujka

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

  Zadzwoń do nas.

  Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

  10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

  poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
  soboty: gabinet nieczynny

  Zespół Sujka
  Pokaż na mapie Google
  Implanty Implanty telefon Zadzwoń Pokaż drogę Wyznacz trasę