Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

🦷⚕️ Licówki porcelanowe - Gabinet Stomatologiczny Sujka - Olsztyn

Licówki porcelanowe

Licówka porcelanowa zbudowana jest z bardzo cienkiej warstwy porcelany indywidualnie ukształtowanej dla każdego pacjenta. Dzięki swoim właściwościom fizycznym po zacementowaniu staje się integralna częścią naturalnego zęba. Jej doskonałe właściwości optyczne pozwalają poprawić estetykę zęba, zachowując jego naturalny wygląd. Mówimy tu w szczególności o opalizacji, fluorescencji, nasyceniu braw.

Procedura wykonania licówek porcelanowych zazwyczaj może być zakończona podczas zaledwie 2-3 wizyt. W trakcie pierwszej, ząb zostanie przygotowany, polega to na minimalnie inwazyjnym wypreparowaniu struktury zęba, nadaniu mu odpowiedniego kształtu, oraz pobranie wycisku tak przygotowanych zębów. Wycisk następnie wysyłany jest do laboratorium dentystycznego, gdzie licówki są ręcznie kształtowane przez techników dentystycznych, których artyzm i umiejętności kształtują odbudowę wyglądającą jak naturalny ząb.Dr Sujka wykonuje również dokumentację fotograficzną Twoich zębów tak aby dokładnie przekazać laboratorium pożądany kształt i kolor nowych zębów.

Podczas tej samej wizyty wykonujemy licówki tymczasowe wykonane z kompozytu, które zostaną tymczasowo zacementowane na około 2-3 tyg, kiedy to laboratorium wykona ostateczną rekonstrukcję. Mają one na celu nie tylko rozwiązać tymczasowo problem estetyki, ale również pozwolić Tobie przyzwyczaić się do nowego kształtu, rozmiaru Twoich zębów.

Podczas ostatniej wizyty, Twoje nowe licówki zostaną przyklejone na miejsce i będziesz cieszyć się pięknym uśmiechem.

Licówki

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

  Zadzwoń do nas.

  Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

  10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

  poniedziałek - piątek: 9.00 - 16.30
  soboty: gabinet nieczynny

  Implanty Zadzwoń Wyznacz trasę