Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

Rodzaje licówek zębowych

W Klinice Sujka oferujemy usługi poprawy estetyki uśmiechu za pomocą licówek zębowych. Licówki Olsztyn są doskonałym rozwiązaniem do korygowania kosmetycznych wad w uzębieniu, takich jak przebarwienia, zmiana kształtu lub długości zębów. Zazwyczaj licówki są stosowane na przednich zębach, które są widoczne podczas uśmiechu.

W naszej klinice dostępne są dwa rodzaje licówek zębowych: licówki porcelanowe i licówki kompozytowe. Jakie są między nimi różnice?

Licówki porcelanowe składają się z bardzo cienkiej warstwy porcelany, która jest indywidualnie dostosowywana do każdego pacjenta. Po zacementowaniu stają się integralną częścią naturalnego zęba. Proces wykonania licówek porcelanowych zazwyczaj wymaga 2-3 wizyt, aby zapewnić odpowiednie dopasowanie licówek do pacjenta.

Licówki kompozytowe charakteryzują się minimalnym uszkodzeniem szkliwa zębów i mogą być wykonane zazwyczaj już w ciągu jednej wizyty. Należy jednak zauważyć, że licówki kompozytowe nie są tak trwałe jak licówki porcelanowe i mogą wymagać wymiany po pewnym czasie.

W Klinice Sujka zapewniamy wysokiej jakości licówki zębowe, wykonane z najnowszych i najbardziej zaawansowanych materiałów. Nasz doświadczony zespół specjalistów pomoże dobrać odpowiednie licówki do Państwa potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy na konsultację, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach i możliwościach licówek zębowych.

rodzaje-licowek-zebowych
Mapa dojazdu do gabinetu stomatologicznego Sujka

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

  Zadzwoń do nas.

  Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

  10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

  poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
  soboty: gabinet nieczynny

  Zespół Sujka
  Pokaż na mapie Google
  Implanty Implanty telefon Zadzwoń Pokaż drogę Wyznacz trasę