Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

Akcja „Pokaż ząbki” przynosi pierwsze efekty

Już ponad 50-cioro dzieci skorzystało z możliwości bezpłatnych badań stanu uzębienia laserowym aparatem w klinice stomatologicznej przy Targu Rybnym 14 (wejście przy Deutche Bank). Jeszcze tylko do końca wakacji w ramach tej akcji można zgłaszać dzieci na przegląd ząbków.

akcja społeczna Pokaż ząbki

Wynik przebadanej 22 lipca, podczas wizyty inaugurującej akcję, grupy podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Rodzinie ARKA zdawał się potwierdzać statystyki, które mówią, że 90% dzieci w Polsce ma próchnicę. Powodem takiego stanu rzeczy wydaje się być słaba opieka stomatologiczna w szkołach i nadmierne spożywanie słodyczy oraz słodkich napojów przez dzieci. Wynik badań ponad 50-ciorga dzieci, które zgłosiły się z rodzicami bądź dziadkami w ciągu 3 tygodni w ramach akcji jest zupełnie inny. -Tylko dziewięcioro dzieci miało próchnicę – mówi dr Elżbieta Sujka, właścicielka kliniki. Skąd taka różnica? – Cóż, zapewne skorzystali z zaproszenia do udziału w naszej akcji rodzice, którzy interesują się zdrowiem swoich dzieci. Pilnują swoje pociechy w domu, by nie jadły za dużo słodyczy i regularnie myły zęby. Z satysfakcją stwierdzam, że to działa. Stąd widać, ile zależy od świadomości rodziców.

akcja społeczna pokaż ząbkiWe środę 13.08 o godz. 13.00 sierpnia klinikę odwiedzą dzieci, podopieczni Domu Dziecka w Szymonowie. Oczywiście cała grupa zostanie poddana badaniu stanu zębów laserowym aparatem, wykrywającym wczesne stadia próchnicy. O wyniku tych badań również poinformujemy

akcja społeczna Pokaż ząbki

Umówić wizytę na bezpłatne badanie stomatologiczne wciąż jeszcze można pod tel. 89 527 95 04. Przy rejestracji należy podać hasło: „Pokaż ząbki”.

Patronat honorowy nad akcją objął:

Wydział Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i Międzynarodowe Forum Kobiet.

Patronat medialny: Radio Olsztyn

Mapa dojazdu do gabinetu stomatologicznego Sujka

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

  Zadzwoń do nas.

  Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

  10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

  poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
  soboty: gabinet nieczynny

  Zespół Sujka
  Pokaż na mapie Google
  Implanty Implanty telefon Zadzwoń Pokaż drogę Wyznacz trasę