Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

Ekologiczne szczoteczki do mycia zębów – jak być bardziej eko?

Czy wyobrażasz sobie nie umyć zębów? Oczywiście, że nie. Czy wymieniasz szczoteczkę do mycia zębów, co 3 miesiące jak jest zalecane? Myślimy, że tak. A więc zużywasz w ciągu roku minimum 4 szczoteczki. Jeśli Twoja rodzina składa się z czterech członków, to liczba zużytych szczoteczek do mycia zębów wyniesie 16 sztuk. Niewiele, prawda?

Na pierwszy rzut oka. Jednak, jeśli przeliczyć to na 1000 czteroosobowych rodzin? Liczba wzrośnie do 16 000 szczoteczek. W większości są to plastikowe szczoteczki do mycia zębów, które rozkładają się przez setki lat. Co z resztą produktów z tworzyw sztucznych? Torebkami foliowymi, plastikowymi opakowaniami?

Niedługo będziemy tonąć w śmieciach.

Poznaj ekologiczne szczoteczki do mycia zębów Powracamy do przeszłości, w sklepach pakujemy zakupy w papierowe torby, kupujemy produkty na wagę, używamy artykułów wielokrotnego użytku. Jednak, czy kierujemy się proekologiczną postawą w codziennej higienie? Czy myjesz zęby plastikową szczoteczką?
Czas na zmianę!
Wymień swoją szczoteczkę na ekologiczne szczoteczki do mycia zębów. Nie dość, że są wytwarzane z przyjaznych dla środowiska materiałów, to jeszcze rozkładają się w zaledwie
kilka lat. Lepsze rozwiązanie? Na pewno. W dodatku czyszczą zęby tak samo dobrze, jak szczoteczki plastikowe.
Zadbajmy razem o środowisko. Czy my, jako klinika chcemy, żeby ludzie mieszkali w czystym środowisku? Oczywiście, że tak!


Pożegnaliśmy się z plastikowymi kubeczkami na wodę. Przy naszych fotelach dentystycznych znajdziesz tylko papierowe kubeczki, które nie będą zaśmiecać naszej planety przez setki lat.
W naszym gabinecie możesz zaopatrzyć się też w ekologiczne szczoteczki do mycia zębów. Nie musisz szukać ich w aptekach, sklepach kosmetycznych czy internecie. Podczas wizyty u dentysty będziesz mógł nabyć szczoteczkę. Chcesz całą rodziną dbać o ekologię? Nie ma sprawy. Zaopatrzysz się w tyle szczoteczek, ile potrzebujesz.
Nasz planeta nas potrzebuje. Pomóżmy jej w uporaniu się ze śmieciami. My już jej pomagamy.

A Ty? Dołączysz do nas?

Mapa dojazdu do gabinetu stomatologicznego Sujka

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

  Zadzwoń do nas.

  Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

  10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

  poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
  soboty: gabinet nieczynny

  Zespół Sujka
  Pokaż na mapie Google
  Implanty Implanty telefon Zadzwoń Pokaż drogę Wyznacz trasę