Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

Licówki porcelanowe Olsztyn — doskonałe rozwiązanie, które pozwoli Ci odzyskać piękny naturalny uśmiech.

Procedura zakładania licówek porcelanowych jest stosunkowo szybka i składa się z kilku etapów.

Wykonane z cienkiej warstwy porcelany, licówki Olsztyn są indywidualnie dopasowane do Twoich zębów, co zapewnia doskonałe rezultaty.

 • Podczas pierwszej wizyty, dentysta Olsztyn przygotowuje Twoje zęby poprzez minimalnie inwazyjne wypreparowanie ich struktury i pobranie wycisku. To ważne, aby nadanie odpowiedniego kształtu i rozmiaru zębom było precyzyjne.
 • Wycisk zostaje wysłany do laboratorium dentystycznego, gdzie technicy dentystyczni ręcznie kształtują licówki Olsztyn, dbając o ich estetykę i naturalny wygląd. W międzyczasie, na Twoje zęby zostaną nałożone tymczasowe licówki wykonane z kompozytu, które będą Cię chronić do momentu przyklejenia ostatecznych licówek.
 • W czasie ostatniej wizyty ostateczne licówki Olsztyn zostaną przyklejone na miejsce, dając Ci piękny uśmiech, z którego będziesz mógł cieszyć się przez długi czas.
licowki-olsztyn

Licówki porcelanowe nie tylko przywracają estetykę Twojego uśmiechu, ale również są trwałe i łatwe do utrzymania w czystości. Dzięki nim możesz cieszyć się pewnością siebie i pięknym uśmiechem.

Jeśli chcesz odzyskać swój naturalny uśmiech, skontaktuj się z nami i umów na konsultację w Klinice Sujka. Zapewniamy Ci profesjonalne i indywidualne podejście, które sprosta Twoim oczekiwaniom. 

Mapa dojazdu do gabinetu stomatologicznego Sujka

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

  Zadzwoń do nas.

  Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

  10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

  poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
  soboty: gabinet nieczynny

  Zespół Sujka
  Pokaż na mapie Google
  Implanty Implanty telefon Zadzwoń Pokaż drogę Wyznacz trasę