Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

Monika Orłowska – higienistka stomatologiczna

Monika Orłowska – higienistka stomatologiczna Monika Orłowska

Z kliniką jestem związana od 19 lat. Wiedzę i umiejętności zdobywam i poszerzam na wielu kursach, szkoleniach i konferencjach dla higienistek. Stawiam na ciągły rozwój osobisty. Swój zawód traktuję jako powołanie, lubię pracować z ludźmi, do każdego podchodzę indywidualnie.
Ważne jest dla mnie nawiązywanie relacji, bycie przy pacjencie przez cały okres leczenia.
Codziennie uczestniczę w procesie tworzenia nowych uśmiechów. Lubię patrzeć, jak zmieniają się osoby, które po wyjściu z gabinetu zyskują coś znacznie więcej niż zdrowe zęby – uśmiech.

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

Zadzwoń do nas.

Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

poniedziałek - piątek: 9.00 - 18.00
soboty: gabinet nieczynny

Implanty Zadzwoń Wyznacz trasę

Drodzy pacjenci,

Ostatnie dni były dla nas wszystkich bardzo trudne. Codziennie słyszymy o rozprzestrzeniającej się pandemii wirusa. W zaistniałej sytuacji epidemiologicznej i skali rozwoju zarażeń, musieliśmy podjąć najtrudniejszą decyzję zawodowa w życiu.

Postanowiliśmy zamknąć nasz gabinet na okres od 16.03. do 27.03. Ze wszystkimi pacjentami skontaktujemy się w poniedziałek i poinformujemy o szczegółach. Będziemy obserwować sytuację i na bieżąco podejmować decyzje kiedy wznowimy działalność.

Podejmując tę decyzje mieliśmy na względzie przede wszystkim zdrowie wasze jako naszych pacjentów, jak również nasze i całego zespołu. Zdrowie jest najważniejsze.

Liczę, że ze wszystkimi pacjentami spotkamy się za jakiś czas.

Chciałbym przy okazji zaapelować do wszyskich:

Moi drodzy pozostańmy w domach, ograniczmy spotkania do minimum, spędźmy ten trudny czas z rodzinami w domach. Nie pozwólmy aby w Polsce powtórzyła się sytuacja z Włoch, działajmy i zachowujmy się odpowiedzialnie. Jednocześnie chciałbym poinformować, że nasze telefony gabinetowe są dla was czynne od 10-16.

Zespół Stomatologii Estetycznej Sujka