Nowoczesna technologia stomatologiczna w odprężającej atmosferze

Daję ludziom piękny uśmiech – wywiad z dr Elżbietą Sujką.

Dr Elżbieta Sujka — to spod jej ręki wychodzą najpiękniejsze uśmiechy, a w każdym człowieku potrafi dostrzec piękno. Choć lekarz dentysta wzbudza czasem lęk, tej pani doktor nie trzeba się bać.

Właścicielka Gabinetu Stomatologii Estetycznej Elżbieta Sujka nie tylko leczy, ale też lubi swoich pacjentów.

Pochodzi z Pucka, a do Olsztyna trafiła całkiem przypadkiem, gdy po studiach szukała pracy w zawodzie. Z miasta nad morzem życie przywiodło ją do miasta pełnego jezior.
– Od 30 lat w Olsztynie żyję, mieszkam, pracuję i czuję się olsztynianką — zapewnia Elżbieta Sujka.
Wybór zawodu tez był dziełem przypadku — planowała studiować chemię, a za namową koleżanki poszła na akademię medyczną. Życie pokazało, że wybór był strzałem w dziesiątkę.
Od ponad 20 lat Elżbieta Sujka prowadzi prywatną praktykę na Starym Mieście — ul. Targ Rybny 14 w Olsztynie. Przez ten czas zyskała sympatię i zaufanie wielu pacjentów, dla których ważna jest estetyka uśmiechu i kompleksowe spojrzenie na zdrowie. Od wielu lat jest też aktywnym uczestnikiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej PASE, skupiającej lekarzy praktykujących zgodnie z najwyższymi standardami stomatologii estetycznej. Skończyła podyplomowe studia anti-aging, które są teraz pomocne przy planowaniach estetycznych rekonstrukcji.

Elżbieta Sujka – „Każdemu można przywrócić piękny uśmiech”.

Zadowoleni pacjenci są najlepszą miarą jakości usług — powracają do gabinetu z innymi problemami, polecają panią doktor rodzinie i znajomym. W czym tkwi tajemnica sukcesu? Być może w tym, że Elżbieta Sujka jest nie tylko wysokiej klasy specjalistką, ale też ciepłą, sympatyczną osobą, która na fotelu dentystycznym widzi nie tylko pacjenta z uzębieniem do leczenia, ale przede wszystkim człowieka.

– Na każdego staram się patrzeć indywidualnie, ocenić, czego jeszcze brakuje w jego twarzy — mówi Elżbieta Sujka.

– W każdym widzę piękno, które trzeba umiejętnie wydobyć lub przywrócić dawną świetność. Często pacjenci sami nie wiedzą, czego chcą. Przychodzą do mnie wyleczyć jeden ząb, a decydują się na rekonstrukcję całego uzębienia. Taki nowy, piękny uśmiech potrafi odmienić życie i poprawić jego jakość.

Akumulatory ładuję podróżując.

Praca jest dla pani Elżbiety największą pasją, od której czasem musi się jednak oderwać, by odpocząć i naładować akumulatory. Jak podkreśla, kocha to, co robi, ale daleko jej do pracoholizmu. Wielką pasją pani doktor są podróże, na które ciągle jest za mało czasu. Jeśli już, to pakuję się i wyjeżdża gdzieś na koniec świata.

– Do tej pory odwiedziłam ponad 50 krajów świata.

W jednych spędzałam wakacje, a inne odwiedziłam zawodowo, zawsze jednak znajdując czas na zwiedzanie. Od zawsze podróżowałam z aparatem w ręce, uwielbiałam robić zdjęcia i uwieczniać na nich wyjątkowe miejsca. To doskonałe pamiątki z podróży, którymi dzieliłam się z innymi. Po powrocie z zagranicznych wycieczek często organizowałam wystawy fotografii. Galeria zdjęć wisiała też zawsze na ścianach mojego gabinetu. Dziś w ich miejsce jest galeria zdjęć zębów — śmieje się Elżbieta Sujka.

Najnowszą pasją pani doktor jest golf.

– W sezonie bardzo często relaksuje się na polu golfowym. Już nie mogę się doczekać, gdy stopnieje śnieg, zejdzie błoto i będę mogła wybrać się na golfa.

Lubię otaczać się tym, co piękne.

W życiu prywatnym pani Elżbieta lubi otaczać się ładnymi przedmiotami.

– Po prostu lubię mieć wokół siebie piękno i harmonię, a ładne otoczenie jest takim odzwierciedleniem stanu ducha. Mobilizuje i stanowi napęd do działania. Jak każda kobieta, Elżbieta Sujka lubi dobrze wyglądać. Regularnie odwiedza fryzjera i manicurzystkę, stara się być na czasie z nowinkami modowymi.

Mapa dojazdu do gabinetu stomatologicznego Sujka

Kontakt.

Zapraszamy do kontaktu z namii

  Zadzwoń do nas.

  Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka Sp. p.

  10-020 Olsztyn, ul. Targ Rybny 14

  poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
  soboty: gabinet nieczynny

  Zespół Sujka
  Pokaż na mapie Google
  Implanty Implanty telefon Zadzwoń Pokaż drogę Wyznacz trasę